سرخط خبرها:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان:
پایگاه های ایست و کنترل برای مقابله با کرونا ویروس در استان سمنان ایجاد می‌شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: پایگاه های ایست و بازرسی با تصمیم ملی برای مقابله با شیوع کرونا ویروس در ورودی و خروجی‌های مناطق شهری استان سمنان ایجاد می‌شود
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان ، حبیب‌الله خجسته‌پور روز شنبه در ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استانداری و ستاد مبارزه با کرونا در استان سمنان در سالن مدیریت بحران استانداری افزود: دستگاه‌های اجرایی مربوطه و نیروی انتظامی برای اجرای این طرح ملی زیرساخت‌های لازم را در استان سمنان فراهم کنند.
وی خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی در اجرای این طرح مسئولیت پذیرش شده را برعهده خواهند داشت و مباحث بهداشتی در اجرای این طرح برعهده نیروهای درمانی مستقر در ایستگاه‌ها خواهد بود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: برای آموزش و فرهنگ سازی برای مقابله با کرونا ویروس تلاش اصحاب رسانه استان دوچندان شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان ادامه داد: برای دریافت دستگاه های تب سنجی پیگیری‌های لازم از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان انجام شود و آموزش نیروهای انسانی مانند هلال احمر و بسیج برای اجرای این طرح و استفاده از ابزارهای بهداشتی در اولویت باشد.
خجسته پور اضافه کرد: در حال حاضر اجرای این طرح در 11 استان کشور قرار است اجرا شود و در روزهای آینده فراگیری و روند انجام طرح های کنترلی در ورودی شهرهای استان و کشور شتاب می‌گیرد.
استاندار سمنان تصریح کرد: از ظرفیت جمعیت هلال احمر برای اجرای این طرح باید نهایت بهره را برد و ورودی و خروجی استان برای تشدید کنترل ها مشخص می‌شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: فرمانداران هر شهرستان ،اصناف غیرضرور را معرفی کنند و مجتمع های تجاری غیرضرور با تایید واحد صنفی مربوط و فرمانداران در استان تعطیل شود‌.
تاریخ:
1398/12/24
تعداد بازدید:
1853
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal