سرخط خبرها:
زمان باقی مانده تا انتخابات:
روزساعتدقیقهثانیه
استاندار سمنان:
دلدادگان انقلاب با هر جریان فکری و سیاسی در راهپیمایی 22 بهمن شرکت می‌کنند
استاندار سمنان گفت: مردم باید با هر جریان فکری و سیاسی و همه دلدادگان نظام و انقلاب و ارزش‌های این انقلاب بزرگ با انگیزه و انرژی در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنند
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان
علی‌رضا آشناگر اظهار کرد: راهپیمایی 22 بهمن امسال نسبت به سال‌های گذشته تفاوتی اساسی دارد و این تفاوت در این است که دشمنان نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران، جنگی تمام‌عیار را علیه ما طراحی کرده‌اند.
استاندار سمنان ادامه داد: متأسفانه با اعمال تحریم‌ها، دشمن دنبال تشدید مشکلات اقتصادی ماست و اگر بتواند با این عملیات روانی بین مردم اختلاف ایجاد و مردم را مأیوس کند، موفق می‌شود و آنها دنبال این موضوع هستند.
آشناگر با اشاره به اینکه در راهپیمایی 22 بهمن به‌طور وسیع، همه‌جانبه و با ندای همه اقشار جامعه به‌عنوان ید واحده به دشمنانمان پیام محکمی خواهیم داد و مردم در این راهپیمایی مثل سال‌های قبل شرکت می‌کنند، تصریح کرد: همبستگی و تعلق خاطر خودمان به نظام و ارزش‌های آن و اسلام را بار دیگر نشان می‌دهیم.
وی با تأکید بر اینکه باید بیرقی واحد را مقابل دشمن در راهپیمایی 22 بهمن نشان دهیم، اضافه کرد: آن بیرق چیزی جز همبستگی، وحدت و مقاومت نیست.
آشناگر با بیان اینکه مردم باید با هر جریان فکری و سیاسی و همه دلدادگان نظام و انقلاب و ارزش‌های این انقلاب بزرگ با انگیزه و انرژی در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنند، اظهار کرد: لازم است کاری کنیم تا دشمن کماکان مأیوس بماند.
تاریخ:
1397/11/20
تعداد بازدید:
299
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal