استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
مراقبت از حقوق ملت در این شرایط وظیفه همه است 1397/07/15
استاندار سمنان:
مراقبت از حقوق ملت در این شرایط وظیفه همه است
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان

 چهل و دومین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی با حضور سیدشهاب الدین چاوشی استاندار سمنان و نمایندگان سه قوه حاکمیتی کشور در استان، فعالان بخش خصوصی، با هدف بررسی و رفع موانع فعالیت سرمایه‌گذاران شنبه 14 مهرماه، در محل اتاق بازرگانی سمنان برگزار شد.

 استاندار سمنان در این جلسه با اشاره به بازگشت نسبی ثبات در بازار ارز یادآور شد: با یکپارچگی و همت دولت و دستگاه قضایی پس از ایجاد نوسانات شدید در بازار ارز شاهد بودیم، بازار ارز به ثبات رسید و این نشان می دهد اگر در جنگ اقتصادی متحد و همسو عمل کنیم شرایط روز به روز بهتر می‌شود.

 سیدشهاب الدین چاوشی با تاکید بر این نکته که دولت به دنبال اعمال سیاست‌های جبرانی در زمینه بهبود وضعیت اقتصادی است، یادآور شد: امروز باید نگاه حاکمیتی به همه مسائل کشور داشت در حال حاضر در شرایط فعلی آنچه به ما کمک می کند همدلی و همفکری است که می تواند ما را از این گردنه سخت عبور دهد.

 وی با تاکید بر این نکته که دشمن در تلاش است تا اعتماد مردم به حکومت به حداقل برسد، خاطرنشان کرد: باید با کمک یکدیگر از جمله، بخش خصوصی و اصناف، اعتماد مردم نسبت به حاکمیت را بازسازی و تقویت نمود.

 عالیترین مقام اجرایی استان با اشاره به برگزاری مانور بزرگ رزمایش بسیجیان در تهران خاطرنشان کرد: این یک نمایش بزرگ ملی و خنثی سازی توطئه دشمن بود که در سراسر کشور نیز برگزار شد و به دشمنان نشان داد که این تنش های مقطعی نمی تواند اقتدار ملت را بشکند و دشمن‌ نیز خیال خواب های آشفته برای ایران را‌ نبیند.

 چاوشی گریزی به رای اخیر دادگاه لاهه در محکومیت آمریکا در پی شکایت ایران نیز زد و گفت: این یک پیروزی بزرگ برای تیم دیپلماسی کشور در عرصه سیاست بود و از آنجائیکه تحریم های غذایی و دارویی، نقض حقوق بشر است در این عرصه دولت توفیقاتی بدست آورد.

 وی در پایان با تأکید بر حمایت از تولیدکنندگان و اصناف در این شرایط حساس کشور خاطرنشان کرد: مراقبت از حقوق مردم وظیفه همه ماست که باید با نگاهی جدید دست به دست هم دهیم و عظمت ملت ایران را به رخ دنیا بکشیم.
تعداد بازدید: 51
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal