استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
هر کس به اختلاف شهرها دامن می‌زند حتما در اعتقاد و پایبندی به مکتب اهل بیت تردید می کند 1397/07/12
‍ استاندار سمنان:
هر کس به اختلاف شهرها دامن می‌زند حتما در اعتقاد و پایبندی به مکتب اهل بیت تردید می کند
به گزارش روابط عمومی  و امور بین الملل استانداری سمنان

سیدشهاب الدین چاوشی در جلسه شورای اداری که روز چهارشنبه 11 مهرماه در سالن جلسات فرمانداری شاهرود برگزار شد گفت: دینداری بدون تعقل، بی معناست و اسلام به خوبی و درستی مسیر زندگی مان را مشخص کرده است.

 چاوشی اذعان داشت: دغدغه مدیریت در کشور، دغدغه مهمی است و کشوری که می خواهد بر اساس دین مدیریت شود نیازمند نیروی انسانی فهیم است.

 نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: اگر می خواهیم مردم به دین باور داشته باشند و حق طلب باشند، باید حقوق مردم را رعایت کنیم و اگر مردم را داشته باشیم تمامی نقشه های دشمنان نقش بر آب و تحریم ها بی اثر خواهد شد.

 عالی ترین مقام اجرایی استان افزود: هر چند به دلایل مختلفی اقتصاد کشور دچار نابسامانی هایی گردید و عده ای مفسد در داخل و ترامپ و همفکرانش در خارج بدنبال ایجاد جنگ روانی و دامن زدن با آشفتگی ها بودند، اما امروز شرایط اقتصادی و ذخایر کشور بهتر از گذشته است.

 چاوشی با بیان اینکه پایبندی به قانون برای همه اقشار و افراد و برای پیشرفت کشور لازم و ضروری است گفت: اگر نماینده ای در عزل و نصب ها دخالت کند، نقض قانون است، نماینده حق نظارت، سوال، تذکر و استیضاح دارد، اما حق جابجایی دهیار را هم ندارد.

 استاندار سمنان خطاب به حاضرین در جلسه شورای اداری شاهرود گفت: نماینده شما فردی، مبادی آداب، اهل بصیرت، دلسوز و تلاشگر است و باید قدر بدانیم و افزود: اگرچه نقص هایی وجود دارد اما نیمه پر لیوان را ببینیم و بپذیریم که کارهای زیادی برای منطقه انجام شده است.

 چاوشی اظهار داشت: اگر گفتم سمنان انگشتری است و شاهرود نگین آن است، عده ای آشفته شدند اما شاهرود با همه زیبایی هایش مکمل استان سمنان است.

 وی خاطرنشان ساخت: استان سمنان "دارالمرحمه" است و این هویت فرهنگی این استان است و سبب اتحاد و همبستگی اجتماعی خواهد شد و از اختلاف و تفرقه جلوگیری خواهد کرد و هر کس به اختلاف شهرها دامن می‌زند حتما در اعتقاد و پایبندی به مکتب اهل بیت تردید می کند.

 استاندار سمنان گفت: در آغاز کار وعده دادم تا همه استان را به یک چشم ببینم و برای من همه جای استان "دارالمرحمه" است، در دوره ای که من خدمت کردم، اعتبارات استانی محدود بود و الان یک سوم به شهرستان شاهرود اختصاص یافته است و افزود: ظرفیت های این شهرستان بسیار وسیع است، اقدامات زیادی برای شهرستان شاهرود انجام شده که انشالله ادامه خواهد یافت
تعداد بازدید: 74
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal