سرخط خبرها:
استاندار سمنان:
مشارکت مردم استان سمنان متوسط بالای 10 درصد از میانگین کشوری است
استاندار سمنان بابیان اینکه مردم با حضور خود در پای صندوق‌های رأی حماسه دیگر را رقم می‌زنند، کفت: مشارکت مردم استان سمنان متوسط بالای 10 درصد از میانگین کشوری است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:

علیرضا آشناگر در هفتمین جلسه ستاد انتخابات استان در جریان نوزدهمین سفر استانی معاونت سیاسی وزارت کشور به میزبانی استانداری سمنان ضمن بیان اینکه مشارکت مردم استان سمنان معمولاً به‌طور متوسط بالای ده درصد از میانگین کشوری بوده است، ابراز داشت: مردم با درک وضعیت سیاسی و اقتصادی کشور، در این دوره نیز با امید به آینده خوب و شکوفایی کشور، پای صندوق‌های رأی حضور خواهند داشت و حماسه دیگر رقم می‌زنند.

وی ضمن بیان اینکه برای مشارکت حداکثری مردم باید متولیان امر زمینه بروز این مهم را نیز محقق کنند، افزود: ایجاد محیط امن و آرام برای حضور مردم ازجمله نکاتی که باید فرمانداران شهرستان‌ها آن را به‌دقت مدنظر قرار دهند.

استاندار سمنان بابیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد توطئه برای انتخابات پیش رو است لذا هوشیاری مهم‌ترین ابرازی است که برای مقابله با آن باید به کار برد، ابراز داشت: قطعاً مردم همواره بهترین قاضی در انتخابات بوده اند لذا باید از هرگونه دخالت در آرای مردم به‌طور جد پرهیز شود.

آشناگر ضمن بیان اینکه مردم هر که را که اصلح بدانند همان فرد را به‌عنوان نماینده خود برمی‌گزینند، تصریح کرد: به‌عنوان مجریان برگزاری انتخابات، نباید شأنی برای جهت‌دهی انتخابات داشته باشیم و باید این نکته را نیز مدنظر قرارداد که داوری نهایی در انتخابات با مردم است.

وی بابیان اینکه میزان حضور و مشارکت مردم برآیند برگزاری انتخابات را افزایش خواهد داد، افزود: باید همگان به این عزم عمومی برسند که امروز حضور و مشارکت حداکثری نیاز اصلی کشور است و از سویی مسئولان مربوط نیز زمینه این حضور را باید به بهترین نحو ممکن فراهم کنند.
تاریخ:
1398/07/22
تعداد بازدید:
1
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal