سرخط خبرها:
زمان باقی مانده تا انتخابات:
روزساعتدقیقهثانیه
معاون سیاسی استان سمنان:
نصب دوربین‌های پایش تصویری سطح استان سمنان در اولویت است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استان سمنان بابیان اینکه پیشگیری و کاهش تعداد سرقت در استان هدف‌گذاری شده است، گفت: نصب دوربین‌های پایش تصویری در اولویت است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:

حبیب‌الله خجسته پور در جلسه کمیسیون پیشگیری از سرقت و حفاظت از اماکن و تأسیسات استان سمنان به میزبانی استانداری ضمن بیان اینکه نصب دوربین‌های پایش تصویری در سطح استان، معابر و راه‌های مواصلاتی، شهرها و سایر مناطق، از اولویت‌های اصلی و جدی است، ابراز داشت: برای نصب دوربین مناطق حساس، معابر و مبادی که دارای حساسیت بیشتری هستند، می‌بایست برای نصب دوربین‌های پایش تصویری در اولویت قرار گیرند.

وی ضمن بیان اینکه تلاش برای کاهش زمینه‌های سرقت و همچنین پیشگیری و کاهش تعداد سرقت، از برنامه‌های مستمر کمیسیون پیشگیری از سرقت و حفاظت از اماکن و تأسیسات استان سمنان است، ابراز داشت: با اجرای طرح‌های مختلف و اقدامات این ‌کمیسیون می‌کوشیم تا در راستای حفظ امنیت و افزایش شاخصه‌های امنیت عمومی در جامعه گام برداریم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان ضمن بیان اینکه ما از دیرباز سمنان را به استانی امن می‌شناسیم و البته که نیاز است همواره آموزش مراقبت از اموال به شهروندان و مردم از طریق رسانه‌ها و مجاری مختلف در دستور کار قرار گیرد.

خجسته پور ضمن بیان اینکه باید کوشید تا مردم احساس بهتری نسبت به تأمین امنیت داشته باشند، تصریح کرد: گشت‌های مشترک یکی از موارد بسیار مهم در راستای افزایش شاخصه‌های امنیت و پیشگیری از سرقت است که باید به‌صورت جدی دنبال شود که می‌توان از ظرفیت بسیج نیز برای اجرای گشت‌های مشترک و افزایش شاخصه‌های امنیت در استان بهره گرفت.

وی ضمن بیان اینکه در این زمینه همچنین می‌توان از ظرفیت رسانه‌های مکتوب و فضای مجازی نیز برای اجرای هرچه بهتر این مهم، به‌صورت مطلوب استفاده کرد، افزود: اطلس جغرافیایی سرقت به تفکیک شهرستان‌ها یکی از ضروریات اصلی است که می‌بایست به‌صورت ویژه دنبال شود.
تاریخ:
1398/07/17
تعداد بازدید:
373
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal