سرخط خبرها:
معاون ‌استاندار سمنان خبر داد:
شکل‌گیری شهرک جدید حسین‌آباد کالپوش تا 3 ماه آینده
معاون عمرانی استاندار سمنان بابیان اینکه برای تأمین زیرساخت‌های شهرک جدید حسین‌آباد کالپوش دستورات لازم به دستگاه‌ها داده‌شده است، گفت:این شهرک تا سه ماه آینده شکل کلی به خود می‌گیرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:

منوچهر فخری ظهر شنبه در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان به ‌مناسبت روز روستا به میزبانی دفتر وی ضمن بیان اینکه شهرک جدید روستای حسین‌آباد کالپوش در حال احداث است، ابراز داشت: تسریع درروند امور اجرایی احداث و تکمیل سایت جدید روستای حسین‌آباد به همه دستگاه‌ها ابلاغ‌شده است.

وی ضمن بیان اینکه تأمین زیرساخت‌های موردنیاز ازجمله آب، برق، گاز، تلفن، اینترنت و غیره در دستور کار استانداری و دستگاه‌ها قرار دارد، افزود: امیدواریم طی سه ماه آینده شهرک جدید حسین‌آباد کالپوش شکل کلی خود را به دست آورد.

معاون ‌هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان بابیان اینکه روستاها نقش اصلی و مولد را در بحث اقتصاد کشور ایفا می‌کنند، ابراز داشت: معتقدیم اگر می‌خواهیم شهرهای پویا، فعال و توسعه‌یافته داشته باشیم، باید روستاها مولد و فعال شوند که در نظام ‌جمهوری اسلامی توجه ویژه و بسیار خاصی به روستاها شده است.

فخری ضمن بیان اینکه خوشبختانه روستاهای ما در استان پهناور سمنان از زیرساخت‌های بسیار خوبی برخوردار هستند، تصریح کرد: در بحث مهندسی معکوس و مهاجرت روستائیان به روستاها اقدامات خوبی در حال انجام است کما اینکه این اتفاق را در برخی روستاهای گردشگری استان نیز شاهد هستیم.

وی ضمن بیان اینکه روستاهای ما در استان سمنان، پویا، سرزنده و فعال هستند، افزود: هر روستا می‌تواند مولد تولید و گرداننده اقتصاد باشد و ما نیز در استانداری می‌کوشیم تا زیرساخت‌های موردنیاز را با ارائه تسهیلات اشتغال‌زایی فراهم کنیم.
تاریخ:
1398/07/13
تعداد بازدید:
2
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal