سرخط خبرها:
زمان باقی مانده تا انتخابات:
روزساعتدقیقهثانیه
✅طی حکمی از سوی آشناگر ، استاندار سمنان
رئیس ستاد امنیت انتخابات استان منصوب شد
علیرضا آشناگر ، استاندار سمنان ، معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی خود را با حفظ سمت بعنوان رئیس ستاد امنیت انتخابات استان در امر برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل استاندار سمنان
در حکم انتصاب رییس ستاد امنیت انتخابات استان سمنان آمده است:

🖋جناب آقای حبیب اله خجسته پور
معاون محترم سیاسی ، امنیتی و اجتماعی

سلام علیکم
با عنایت به عزم و اراده و تاکیدات دولت تدبیر و امید در برگزاری هر چه باشکوه تر و قانون مدار انتخابات، به موجب این حکم جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد امنیت انتخابات استان در امر برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی منصوب می نمایم.
انجام برنامه ریزی های مناسب و بسیج کلیه امکانات و ایجاد هماهنگی بین تمامی سازمان ها و نهادهای نظامی ،انتظامی ،اطلاعاتی و قضایی استان بمنظور مشارکت و همکاری درکلیه مراحل برگزاری انتخابات و نیز تامین نظم وامنیت برای برگزاری هرچه بهتر و باشکوه ترانتخابات ازجمله ضروریاتی است که انتظار می رود با توکل و استعانت ازپروردگارمتعال و ازطریق برنامه زمانبندی شده نسبت به آنها اهتمام و تلاش جدی بعمل آورید .
بدیهی است در اجرای این مهم کلیه معاونین، مدیران ستادی، فرمانداران و بخشداران و نیز دستگاههای عضو جامعه امنیتی استان نهایت همکاری را با جنابعالی و آن ستاد بعمل خواهند آورد.
همچنین به جنابعالی اجازه داده می شود در جریان برگزاری انتخابات کلیه نامه ها و بخشنامه هایی که لازم است در حوزه مسئولیت های محوله با امضای اینجانب صادر و ابلاغ گردد را با عنوان رئیس ستاد امنیت انتخابات استان امضاء و ابلاغ نمائید.
امید است در پرتو عنایت حضرت حق تعالی و رهنمودهای مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) و سیاستهای دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.

تاریخ:
1398/02/18
تعداد بازدید:
162
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal