سرخط خبرها:
زمان باقی مانده تا انتخابات:
روزساعتدقیقهثانیه
‍ انتصاب رییس ستاد انتخابات استان سمنان
با حکم استاندار سمنان انجام شد:
علیرضا آشناگر، استاندار سمنان با امضای حکمی ، حبیب الله خجسته پور ، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی را با حفظ سمت بعنوان رئیس ستاد انتخابات استان سمنان منصوب کرد


🔸 در حکم انتصاب خجسته پور آمده است:

🖋 جناب آقای حبیب اله خجسته پور
معاون محترم سیاسی ، امنیتی و اجتماعی

🔹 سلام علیکم
نظر به تعهد و سوابق تجربی ارزشمند شما و با توجه به عزم و اراده و تاکیدات دولت تدبیر و امید در برگزاری انتخابات باشکوه بر مدار قانون، به موجب این حکم جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان در امر برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی منصوب می نمایم.
برنامه ریزی و فراهم سازی به موقع مقدمات و تمهیدات لازم، استفاده بهینه از دانش و فناوریهای نوین وروزآمد، روان و تسهیل سازی فرایندهای انتخابات، بکارگیری نیروهای انسانی متعهد و متخصص و بسترسازی برای حضور و مشارکت هرچه بیشتر مردم در عرصه انتخاباتی در شان و تراز مردم ولایتمدار استان، انتخاباتی که در آن حقوق انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان بعنوان حق الناس برابر قانون و در فضایی امن و توام با نشاط و آرامش کاملا رعایت گردد، وظیفه و ماموریت مهم جنابعالی است که انتظار دارد با هماهنگی اینجانب و با استفاده از همه ظرفیتها و امکانات و با تلاش مضاعف نسبت به آن اهتمام نمائید.
بدیهی است کلیه معاونین، مدیران ستادی، فرمانداران و بخشداران نهایت همکاری را با جنابعالی به عمل خواهند آورد. ضمنا کلیه دستگاههای اجرایی استان نیز بر اساس ماده 11 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی حمایت و همکاری لازم را مبذول خواهند داشت.
همچنین به جنابعالی اجازه داده می شود، کلیه مکاتبات اداری و امورمالی مربوط به انتخابات فوق الذکر را از طرف اینجانب ابلاغ و نتیجه را گزارش نمائید.
🔸امید است در پرتو عنایت حضرت حق تعالی و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و سیاستهای دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.

تاریخ:
1398/02/18
تعداد بازدید:
139
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal