سرخط خبرها:
زمان باقی مانده تا انتخابات:
روزساعتدقیقهثانیه
استاندار سمنان:
وظیفه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، حمایت از صنایع است
استاندار سمنان گفت: وظیفه اصلی و مهم کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان، حمایت از صنایع است نه صاحبان صنایع و باید در این راستا گام بردارد

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری سمنان
علیرضا آشناگر استاندار سمنان روز سه شنبه 17 اردیبهشت 98 در جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی و اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، گفت: باید توجه داشته باشید که هدف ما از جلسات و مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان حمایت از واحد های صنعتی و تولیدی است نه حمایت از صاحبان صنایع و نیاز است تا تمام ‌تلاش خود را برای حفظ اشتغال و تولید و نگهداری فرصت های شغلی موجود و افزایش آن‌ به کارگیریم.
استاندار سمنان با اشاره به نظم، مدیریت و عملکرد مطلوب شرکت نساجی کویر در مقوله تولید و حفظ اشتغال در شرایط فعلی اقتصادی، افزود: در شرایط اقتصادی امروز کشور، تولید کار بسیار پر اهمیت و سختی است و لذا مسئولان باید از نگاه کاسب کارانه به واحد های تولیدی بپرهیزند و برای رفع مشکلات این واحد ها تلاش خود را به کار گیرند.
در یکصد و چهل و سومین جلسه این کارگروه، با پرداخت تسهیلات به ارزش 535 میلیارد ریال به 68 واحد تولیدی با اشتغالزایی 131 نفر موافقت شد.
همچنین در بخش رفع موانع تولید این کارگروه، مشکلات بانکی و تامین اجتماعی شش واحد تولیدی ایده پردازان نگین پارسیان، واحد تولیدی بیطرف، نمک سفید دانه، نان بستنی طلوع فجر، پنجاب الکتریک و زغال سنگ البرز شرقی بررسی شد.
علیرضا آشناگر همچنین صبح روز سه شنبه 17 اردیبهشت 98 به همراه اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان از کارخانه نساجی کویر سمنان بازدید به عمل‌آورد و طی نشستی با مدیران ارشد این مجموعه تولیدی، مسائل، کمبودها و مشکلات این شرکت بررسی شد.
تاریخ:
1398/02/17
تعداد بازدید:
240
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal