سرخط خبرها:
زمان باقی مانده تا انتخابات:
روزساعتدقیقهثانیه
استاندار سمنان:
استان سمنان میزبان صنعت کشور است و محکوم به توسعه صنعتی می باشد.‌
استاندار سمنان گفت: استان سمنان با ظرفیت ها و زیرساختهای لازم ، پذیرای سرمایه گذاران است، این امر می تواند موجب تحرک در امر توسعه استان شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:
علیرضا آشناگر روز سه شنبه 17 اردیبهشت 98 در نشست  با اعضای هیت مدیره و مدیرعامل کارخانه نساجی کویر سمنان در سالن جلسات این کارخانه گفت:از این که در حال حاضر، سرمایه گذاران و صنعتگران از مدیریت استان احساس رضایت میکنند موجب خرسندی و خوشحالی است اما برای اینکه صنعتگران برای دریافت پروانه و خدمات به رضایتمندی کامل برسند، هنوز فاصله داریم

وی با بیان اینکه نوسانات ارزی و نرخ تورم ، صنعتگران را دچار مشکل نموده و باید برای رفع مشکلات تولید کنندگان بکوشیم، افزود:کارخانه نساجی کویر ، کارخانه معظمی است لذا باید ستاد تسهیلات در بانکها به این کارخانه کمک نموده و نظام اداری نیز برای کارخانه هایی اینچنین ، نگاه حمایتی اعمال نموده و رونق تولید که استراتژی نظام است را محقق نمایند .

استاندار سمنان خاطر نشان کرد: ما به کارخانه هایی که مشکل داشته و بدهی دارند کمک می نماییم زیرا نگاه ما در شرایط تحریم، کمک به ملت ، دولت و جامعه می باشد.

وی افزود: مشوقهایی چون تخفیفات مالیاتی و استمهال مطالبات بیمه و مساعدت باید مد نظر قرار گیرد و  نباید به تولید کنندگان سخت گیری شود و نیاز است تا برای تقویت کارخانه ها بیش از پیش کمک کنیم.

آشناگر با بیان اینکه استان سمنان افق بسیار روشنی در جهت توسعه دارد گفت: کارتولیدی کارسختی است و تولید کنندگان نباید از ادامه فعالیت خسته شوند، و بدون اهمیت دادن به بد سلیقگی های موجود با انگیزه مضاعف به فکر تولیدات جدید باشید.

استاندار سمنان در پایان سخنان خود در این کارخانه و در نشست با مدیران ارشد آن اذعان داشت:باید همانند نظم خط تولید این کارخانه در نظام مدیریتی نیز نظم برقرار گردد تا کارها بر طبق قوانین و بدرستی انجام شود.

 

 
تاریخ:
1398/02/17
تعداد بازدید:
101
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal