سرخط خبرها:
زمان باقی مانده تا انتخابات:
روزساعتدقیقهثانیه
معاون‌عمرانی استاندار سمنان:
کارگروه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان، تشکیل می شود
معاون ‌هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: کارگروه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان برای پیگیری و تسریع در امور رسیدگی به این مناطق تشکیل می شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:
منوچهر فخری روز سه شنبه 10 اردیبهشت 98 در جلسه کارگروه ستاد بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان در سالن مدیریت بحران استانداری گفت: کارگروه متناظر بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان، در شهرستان ها نیز نیاز است تشکیل شود و مدیریت بحران استانداری سمنان پیگیری نمایند تا این کارگروه در شهرستان های دامغان‌ و میامی هرچه سریعتر تشکیل و جلسات برگزار شود.
وی افزود: همانگونه که استاندار محترم نیز تاکید داشته اند، باید تلاش کنیم تا جلسات را کاربردی تر و با زمان کمتر برگزار کرده و مدیران باحضور در ادارات خود، به پیگیری و اجرای امور مرتبط بپردازند.
معاون استاندار سمنان با بیان اینکه مدیران در ارائه گزارشات خود از موارد تکراری و موازی با گزارش دیگر دستگاه ها بپرهیزند و به سمت ارائه گزارشات کاربردی گام بردارند، خاطر نشان کرد:باید مقدماتی فرآهم شده و راهکاری اتخاذ شود تا با اقداماتی که توسط این کارگروه انجام می شود، در آینده شاهد آسیب و خسارت در موارد مشابه قبل نباشیم.
وی در ادامه اذعان داشت: خوشبختانه مدیران استان در مواقع بحران و بروز حادثه در کنار‌ مدیریت مطلوب استاندار محترم، پای کار بودند و تاکید می‌کنم‌ چون توان مدیریتی مسئولین استان بیش از این ها است، باید برای پیگیری بهتر و سرعت در اجرای امور تلاش کنیم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: نیاز است تا بنیاد مسکن ‌با توجه به تعداد واحد های آسیب دیده استان، برای اختصاص اعتبار جهت ‌احداث واحد های مسکونی روستایی و شهری، تلاش کنند.
تاریخ:
1398/02/10
تعداد بازدید:
26
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal