سرخط خبرها:
زمان باقی مانده تا انتخابات:
روزساعتدقیقهثانیه
معاون عمرانی استاندار سمنان:
مدیران در خصوص فرصت های از دست رفته در دوران تصدی خود، مسئول هستند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: مدیران برای از دست رفتن فرصت های مطلوب در طول مدت خدمت خود، مسئول بوده و باید پاسخگو باشند
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:
منوچهر فخری روز شنبه 14 اردیبهشت 98 در جلسه بررسی موانع و مشکلات پروژه تقاطع غیرهمسطح مجن شاهرود، در محل اداره کل راه وشهرسازی شرق استان گفت:مدیران در خصوص فرصت های از دست رفته در طول عمر خدمتی خود مسئول هستند و باید پاسخگو باشند.
وی افزود: از روزی که این طرح دیده شده تا به امروز، اگر حتی یک نفر نیز جان خود را در این منطقه از دست داده باشد، همه ‌ما مسئول هستیم.
معاون عمرانی استاندار سمنتن تاکید کرد: با توجه به گزارشات ارائه شده و حجم بالای تردد در این شریان اصلی، نیاز است تا یک محور گردشگری در این مکان طراحی و اجرا شود.
وی با بیان اینکه طی دو روز آینده پیمانکار طرح، نقشه های نهایی و اجرایی طرح مذکور را ارائه دهد، خاطر نشان کرد:متاسفانه این پروژه مدت زمان زیادی است که انجام نشده و نیاز است تا با هماهنگی لازم بین مدیران شهرستانی و استانی، عملیات اجرایی این طرح هر چه زودتر آغاز شود.
فخری ادامه داد: هر اداره ای در خصوص استعلامات طرح ها، باید ظرف 15 روز پاسخگو بوده و جواب استعلامات را ارائه کند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان در پایان اذعان داشت: طی جلسه ای با مدیران کل و مسئولان استانی مرتبط طی دو روز آینده، مهلت 15 روز برای جواب استعلامات تعیین خواهد شد و تلاش می کنیم عملیات احداث ‌این پروژه هر‌چه زودتر آغاز شود.
تاریخ:
1398/02/14
تعداد بازدید:
29
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal