سرخط خبرها:
زمان باقی مانده تا انتخابات:
روزساعتدقیقهثانیه
معاون عمرانی استاندار سمنان:
نبود برنامه ‌عملیاتی، نقص جدی امروز مدیریت شهری است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: نبود برنامه عملیاتی زمانبندی شده در رویه کاری شهرداری ها، نقص جدی امروز مدیریت شهری است
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:
منوچهر فخری روز شنبه 14 اردیبهشت 98 در نشست با شهرداران و روسای شورای اسلامی شهرهای شهرستان شاهرود در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان گفت: مدیران ما باید برنامه محور باشند و به دلیل ضعف ساختاری به واسطه نبود برنامه زمانبندی عملیاتی شده، نقصان در مدیریت شهری ما مشهود است.
وی با بیان اینکه مردم شاهرود مردمانی فعال، خونگرم و پای کار هستند که نمونه مشارکت و حضور موثر آنها را در مقوله فرودگاه شاهرود مشاهده کردیم، افزود: شاهرود به عنوان یک شهر دانشگاهی می تواند کارخانه تولید نیرو و مدیر باشد.
معاون استاندار سمنان خاطر نشان کرد:شهرداران و شوراهای شهر شهرستان شاهرود، نیاز است تا از نخبگان دانشگاهی به صورت فعال استفاده کنند.
وی از برگزاری همایش شهرداران با حضور استاندار محترم طی هفته آینده برای بررسی موارد، مسائل و مشکلات شهرداری ها خبر داد و اذعان داشت: برگزاری همایش بخشداران و معاونین عمرانی فرمانداری ها نیز در دستور کار قرار دارد.
فخری ادامه داد: یکی از کارهایی که شهرداری شاهرود باید در دستور کار قرار دهد این است که آبهای سطحی جمع آوری شده و به رودخانه داخل شهر هدایت شود.
وی با اشار6 به این موضوع که مرتفع سازی در داخل شهر ها بر اساس پهنه های معابر طراحی و تدوین شده است، افزود:کمیسیون ماده 100 در واقع یعنی شهر فروشی و فروش حق مردم و بنده به این مورد اعتقادی ندارم و نیاز است تا در کمیسیون ماده 5، راه های درآمد زایی قانونی برای شهرداری ها را تامین کرد.
معاون عمرانی استاندار سمنان ادامه داد: شهرداران و معاونین عمرانی فرمانداری ها باید مطالبه گر باشند و ارتباط خود را با حوزه معاونت‌ هماهنگی امور عمرانی استانداری تقویت کنند و ما آمادگی داریم تا مشکلات و موارد آنان را به صورت جدی و مستمر با حضور آنان پیگیری کنیم.
معان‌هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنا در پایان ضمن بیان اینکه دکتر حسینی نماینده محجوب، دلسوز و با شخصیت استان هستند و از اقدامات و پیگیری های ایشان تقدیر و قدردانی می کنم، افزود:تا کنون 3 بار به کالپوش و 2 بار به شهرستان شاهرود سفر داشتم و می توان گفت شاهرود را شهری پویا و سرزنده دیدم.
تاریخ:
1398/02/14
تعداد بازدید:
89
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal